ÜCRETSIZ KARGO ARABALAR YAKıT TASARRUFU CIHAZı IÇIN XL BOYUTU, MOTOSIKLETLER, TEKNELER, KAMYONLAR

Yeni

308.64TL

Stokta var

Yakıt tasarruf cihazı xl boyutu otomobiller için, motosiklet, tekneler, kamyonlar

karakter istics ve açıklaması

Yakıt tasarruf cihazı çok güçlü ve ekonomik iyonizasyon sistemi koymak yakıt besleme boru her içten yanmalı motor. Cihaz kullanır güçlü ve en kalıcı mıknatıslar piyasada. Kullanıyor neodim mıknatıslar 17,000 gauss. Dolayısıyla, Ürünümüzün on tim Es daha verimli diğer rakip ürünlere.

Yakıt tasarruf cihazı çalışıyor benzinli, dizel, gnc( gaz) motor. Aynı cihaz için kullanılır tüm önceki motorları belirtilen. Deneyimlerimizden, benzinli motor, yakıt verimliliği artırır hakkında 25%. Bir dizel motor, ulaşmanıza yakıt tasarruf 15% veya 17%. Bir gnc( gaz) motor, yakıt tasarrufu hakkında 15% elde edilir.

Yüklü yakıt besleme boru her iç yanmalı motor ihtiyacı olmaksızın hiçbir özel alet ya da deneyim. Yok kesmek için yakıt hatları. Eğer karışmaz motor. Olmalıdır bağlı yakıt boru çapı en fazla 2" inç( 50.8mm). Yakıt boru olmamalıdır ile sarılı çelik hasır. Boyutları iki adet cihaz yaklaşık: 59x39x26( mm)

nasıl çalıştığını

Yakıt oluşur moleküller kendi manyetik alan ve hareket. Bu moleküller uyumlu değildir doğru, bu yüzden yok ile birleştirmek oksijen yanma sahne.

Kendi normal durumda, yakıt molekülleri buhar formu ve akış yakıt hattı büyük kümeler. Zaman yakıt geçer manyetik alan araba yakıt tasarruf cihazı, bu molekülleri yeniden düzenledi ve iyonize, neden ayrılmış kümeleri. Hidrokarbonlar değiştirmek yönlendirme. Dolayısıyla, daha molekülleri hava ile karıştırılır, neden gelişmiş yanma.

Gelişmiş yanma, gücünü artırır motor, ve yakıt tüketimi azalır. Ek olarak, zaman yakıt iyonize, karbon kalır yanma odası azalır. Böylece, motor ömrü artar. Iyileştirilmesi yakıt, miktarı olmayan- yanmış hidrokarbonlar, ve ortak emisyon egzoz borusundan azalır. Bu çevre yardımcı olur. Tüm bu, yapılır yardımıyla neodim mıknatıslar 17,000 gauss.

Etiketler: Ucuz ÜCRETSIZ KARGO ARABALAR YAKıT TASARRUFU CIHAZı IÇIN XL BOYUTU, MOTOSIKLETLER, TEKNELER, KAMYONLAR, Yüksek Kalite ÜCRETSIZ KARGO ARABALAR YAKıT TASARRUFU CIHAZı IÇIN XL BOYUTU, MOTOSIKLETLER, TEKNELER, KAMYONLAR, Çin Kanca ve Rayları Tedarikçiler

Paket Boyutu 15cm x 12cm x 5cm (5.91in x 4.72in x 1.97in)
Birim Tipi parça
COLOR YELLOW
MAGNET SIZE 40X20X07 mm
Tipi saklama Çantası
MAGNET TYPE NEODYMIUM

Bir değerlendirme yazın

ÜCRETSIZ KARGO ARABALAR YAKıT TASARRUFU CIHAZı IÇIN XL BOYUTU, MOTOSIKLETLER, TEKNELER, KAMYONLAR

ÜCRETSIZ KARGO ARABALAR YAKıT TASARRUFU CIHAZı IÇIN XL BOYUTU, MOTOSIKLETLER, TEKNELER, KAMYONLAR

Yakıt tasarruf cihazı xl boyutu otomobiller için, motosiklet, tekneler, kamyonlar karakter istics ve açıklaması Yakıt tasarruf cihazı çok güçlü ve ekonomik iyonizasyon sistemi koymak yakıt besleme boru her içten yanmalı motor. Cihaz kullanır güçlü ve en kalıcı mıknatıslar piyasada. Kullanıyor neodim mıknatıslar 17,000 gauss. Dolayısıyla, Ürünümüzün on tim Es daha verimli