1 ADET R Şekli BTE Kalıbını İşitme Boru Tüp ile Önceden Oluşturulmuş Yardım Kalıbını Tüp Boru Plastik kilidi

Yeni

6.79TL

/ 8.09TL

Stokta var

önceden oluşturulmuş BTE İşitme Kalıbını Tüp Boru ile Plastik kilidi

earmoulds için kullanılan ile BTE (kulak arkası) işitme boru kalitesi çok önemlidir. yüksek enerjili yardımcıları için boru kalın duvarlı olmalıdır. standart boru kullanımı üzerinde yüksek enerjili yardımcıları neden olabilir geribildirim.

Earmoulds düzenli yeniden tubed olması gerekir. earmould yerine boru başlar kısa sürede sertleşmesine.

bu boru can ne kadar şaşırtıcı ses kalitesini etkileyebilir.

tüm Kulak Arkası (BTE) işitme tüpler her altı ayda en az sertleşmesine ve değiştirilmesi gerektiğini. birçok kişi sık onları daha yararlı bulabilirsiniz veya değiştirmek için gerekli. BTE İşitme olarak giymek rahatsız ve daha zor hale tüpler giderek serttir. ayrıca, bu iddia aracılığıyla ses iletim işitme tüpler tüpler sertleşmesine olarak bozulur.


 * Tüpler Harden ne Yapar? yağı cilt ve ürünler üzerinde kullanılan bir kişinin saç neden tüpler sertleşmesine. ayrıca, daha fazla zaman harcamak insanlar açık havada bulmak onların tüpler gerekir çünkü daha sık değişen UV ışınları güneş ışığından ve aşırı sıcaklıklarda neden tüpler sertleşmesine daha hızlı.

uyarı *** Tüpler modifiye edilmiş, yüklü, teşebbüs yüklü olması, ile temas var herhangi bir kişisel İşitme veya kalıbını veya kullanılan yönlü olamaz çünkü değişim veya para iadesi için iade edilemez sattığınız Kişisel Sağlık Sarf.

paket içeriği:

1 × BTE Kalıbını İşitme Tüp

Etiketler: Ucuz 1 ADET R Şekli BTE Kalıbını İşitme Boru Tüp ile Önceden Oluşturulmuş Yardım Kalıbını Tüp Boru Plastik kilidi, Yüksek Kalite 1 ADET R Şekli BTE Kalıbını İşitme Boru Tüp ile Önceden Oluşturulmuş Yardım Kalıbını Tüp Boru Plastik kilidi, Çin Kulak Bakımı Tedarikçiler

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
boyut 3.5*2 mm
malzeme PVC
Model Numarası 0703024
Marka Adı HNKMP
öğe Türü Ear Care

Bir değerlendirme yazın

1 ADET R Şekli BTE Kalıbını İşitme Boru Tüp ile Önceden Oluşturulmuş Yardım Kalıbını Tüp Boru Plastik kilidi

1 ADET R Şekli BTE Kalıbını İşitme Boru Tüp ile Önceden Oluşturulmuş Yardım Kalıbını Tüp Boru Plastik kilidi

önceden oluşturulmuş BTE İşitme Kalıbını Tüp Boru ile Plastik kilidi earmoulds için kullanılan ile BTE (kulak arkası) işitme boru kalitesi çok önemlidir. yüksek enerjili yardımcıları için boru kalın duvarlı olmalıdır. standart boru kullanımı üzerinde yüksek enerjili yardımcıları neden olabilir geribildirim. Earmoulds düzenli yeniden tubed olması gerekir. earmould yerine boru başlar

İlgili ürünler